Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier 48 Poczta Polska) już od 150,00 zł.
WARSZTATY

                                                                   

1) najbliższe warsztaty odbędą się 20 października w Łodzi w restauracji Takżetego na ul. Sienkiewicza

2) będą to warsztaty dla początkujących, czyli osób, które nigdy nie robiły kosmetyków, bądź spróbowały, ale coś nie wyszło i porzuciły temat.
3) jeśli chodzi o program warsztatów to będzie on podzielony na dwa moduły:

1 moduł: mydło sodowe w kostce, mydło glicerynowe, które można robić z dziećmi. Przy okazji mydła sodowego nauczycie się też obsługiwać kalkulator mydlany, dzięki czemu będziecie mogli sami wyliczać receptury mydeł.
2 moduł: wybrany przez Was krem (do twarzy, rąk, stóp), szampon (przy okazji dowiecie się jak zrobić żel pod prysznic), balsam o ust albo peeling😊

Wszystkie zrobione produkty uczestnicy oczywiście zabierają ze sobą do domu, żeby chwalić się wszystkim wkoło jakie cuda zrobili i stosować z największą radością, jaką dają robione własnoręcznie kosmetyki:)

Koszt każdego modułu to 170zl, jeśli ktoś kupuje 2 moduły to płaci tylko 270zl.

Oprócz tego, że będziemy praktycznie robić kosmetyki, będziemy uczyć się jak samemu je komponować, tak żeby każdy potrafił i nie bał się robić kosmetyki później w domu. Nauczymy się korzystać z kalkulatora mydlanego, który przelicza nam receptury mydeł. Będę omawiać zasady komponowania kosmetyków i surowce, z których się je robi. Myślę, że przyda się zeszyt na notatki:) Przewidywany czas 4 godziny.

Po warsztatach będziecie umieli samodzielnie przygotować praktycznie całą "kosmetyczkę". Będziecie wiedzieć jakie oleje, surowce i zioła zastosować. Co użyć do mydła, żeby było twardsze albo miało lepszą pianę.
Jako bonus każdy uczestnik dostanie gratis mój ebook ( jak tylko skończę go pisać, a mam nadzieję, że skończę przed warsztatami) z teorią, przepisami i tabelami ułatwiającymi samodzielne tworzenie receptur.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv na Facebooku lub Instagramie, na maila sklep@mydlamo.pl lub telefonicznie 500 045 791. Będę wyjaśniać wszystkie szczegóły i niejasności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl